ВітаюВас, Гость | Група "Гости"                                             |                                                            Головна  | Вхід | Вихід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: tanyushka  
Форум » Test category » Діти та Інтернет » З якого віку починати знайомство дітей з Інтернетом?
З якого віку починати знайомство дітей з Інтернетом?
maestraДата: Середа, 13.02.2013, 21:57 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1
Репутація: 10
Статус: Offline
Шановні друзі, реалії шкільного життя та вміння дітей, як користувачів комп'ютерів, спонукають до використання ресурсів Інтернету учнів початкової школи. З якого віку, на Вашу думку, можна вчити дитину користуватися Інтернетом?
 
НанкаДата: П`ятниця, 15.02.2013, 21:29 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Спільнота класу
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дети сейчас такие умные и ранние, я думаю, что если им интересно то можно  и с 6 - 7 лет.
 
tanyushkaДата: Неділя, 17.02.2013, 15:43 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Спільнота класу
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ми з дочкою за допомогою інтернету знаходимо багато цікавого і корисного матеріалу до рубрики сайту "Маленьким ерудитам"! Тому, я вважаю, що дітей треба вчити користуватися інтернетом з початкової школи.
 
BABAXДата: Понеділок, 18.02.2013, 17:23 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Спільнота класу
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Полностью согласен с "tanyushka". Умение пользоваться-это хорошо. Но когда дети по 5-6 и более часов пропадают за компьютером просто играя в игры, порой совсем не детские-"Это есть не хорошо" (с). В данной ситуации, как мне кажется, к каждому ребенку нужен индивидуальный подход и определенное время для работы за компьютером.
Родители, развитие Ваших детей зависит от Вас !!!
 
Форум » Test category » Діти та Інтернет » З якого віку починати знайомство дітей з Інтернетом?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: